Gminne zawody sportowo-pożarnicze za nami…

Dnia 8 czerwca 2019 r. na płycie stadionu w Lubiewie przeprowadzono etap gminny zawodów sportowo-pożarniczych, w których udział wzięło 10 drużyn męskich i 6 drużyn żeńskich. Naszą jednostkę reprezentowały dwie drużyny: męska i żeńska. W wyniku rywalizacji nasze drużyny zajęły odpowiednio: III miejsce drużyna żeńska i VII miejsce drużyna męska.

Drużyna kobiet będzie reprezentować naszą jadnostkę w zawodach powiatowych, które odbędą się 22 czerwca również w Lubiewie.

Wyniki w kategorii drużyn żeńskich:

1. OSP Bysławek
  2. OSP Lubiewo
  3. OSP Bysław

Wyniki kategorii drużyn męskich:

1. OSP Klonowo
  2. OSP Lubiewo,
  3. OSP Minikowo.

Dodatkowe wyróżnienie otrzymała drużyna z OSP Minikowo – żeńska i OSP Bysław – męska za wzorowo przeprowadzoną musztrę. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, medale oraz nagrody.

źródło zdjęć: materiały własne, OSP Minikowo, OSP Wełpin, OSP Sucha oraz portal lubiewo.pl