ALARM! – 03.10.2019 – Wypadek dwóch samochodów na Kruszce….

W dniu dzisiejszym (godz. 14:47) zostaliśmy zadysponowani przez SKKP w Tucholi dwoma zastępami do zdarzenia drogowego, w którym brały udział dwa samochody osobowe. W wyniku zderzenia czołowo-bocznego poszkodowane zostały 3 osoby. Jedna osoba została uwięziona w pojeździe. Ratownicy przy pomocy narzędzi hydraulicznych wydostali osobę poszkodowaną z samochodu, a następnie udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy. Pozostałym dwóm mniej rannym osobom również udzielono pomocy.  Po przyjeździe zespołu pogotowia osoby ranne zostały przekazane pod opiekę ratowników medycznych. Strażakom-ratownikom pozostało udrożnić ruch na tym odcinku drogi oraz zneutralizować rozlane płyny eksploatacyjne.

Na miejscu: 2xGBA OSP Bysław, GBA OSP Cekcyn, GBA, GCBA JRG Tuchola oraz policja i ZRM.
📣84/2019