ALARM!!! – 10.05.2018 – Pies w niebezpieczeństwie…

W dniu dzisiejszym (10.05.2018 godz. 15:13)) zostaliśmy zadysponowani do nietypowego zdarzenia. Mianowicie dyżurny z PSK w Tucholi poinformował nas, że na kąpielisku w Bysławiu pod pomostem uwięziony jest pies. Po dotarciu na miejsce rzeczywiście zastaliśmy przerażonego małego psiaka, który utknął między przęsłami. Szybko udało się go oswobodzić. Roztrzęsionego milusińskiego z racji, że nie mogliśmy ustalić jego właścicieli przetransportowaliśmy do naszego schroniska, które znajduje się na terenie oczyszczalni w Bysławiu. Zarządza nim ZGK Lubiewo. Po 15 minutach wróciliśmy do remizy.

Jeżeli jesteś właścicielem tego małego pięknego psiaka, który miał obrożę z dzwoneczkiem, to zgłoś się Przytuliska w Bysławiu.

Tutaj dane: https://www.facebook.com/przytuliskodlapsowwbyslawiu/

zdarzenie nr 17/2108