ALARM – 23.10.2022 – Kolizja trzech aut

W niedzielne południe nasze dwa zastępy zostały zadysponowane do kolizji z udziałem 3 samochodów osobowych. Do zdarzenia doszło na ruchliwej DW240 pomiędzy miejscowościami Płazowo i Szumiąca. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy dwa uszkodzone samochody oraz jeden samochód na poboczu. Obecny był już patrol policji.
Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz pomoc przedmedyczna osobie poszkodowanej (rozcięte przedramię i ramię). Wszystkie osoby uczestniczące w zdarzeniu zostały przekazane przybyłym na miejsce zespołom pogotowia ratunkowego.
Z uwagi na uszkodzenie latarni przez jeden z pojazdów na miejsce zostało zadysponowane również pogotowie energetyczne.
Do bazy wróciliśmy po 1,5 godziny.
⚠️ALARM – 23.10.2022, godz. 11:45
➡️ kolizja z udziałem 3 samochodów osobowych
🌐 Miejsce: droga DW240 (Szumiąca-Płazowo)
👩‍🚒 Na miejscu: GBA i SLRt OSP Bysław, GBA i GCBA JRG Tuchola, policja, 2x ZRM oraz pogotowie energetyczne
✅ 100 / 2022