ALARM! – 31.12.2022 – Pożar w restauracji

W nocy z piątku na sobotę zostaliśmy zadysponowani do pożaru pomieszczenia kuchennego w Restauracji Gościniec. Udaliśmy się tam od razu w sile dwóch zastępów GBARt 3,5/16 i GBA 2/16. Po przybyciu na miejsce zastaliśmy zadymioną kuchnię i pożar oleju. Zagrożenie przed naszym przybyciem zostało przydławione za pomocą gaśnic dzięki działaniom osoby, która korzystała z usług restauracji. Sama osoba lekko podtruła się dymem i wymagała pomocy medycznej. Dlatego na miejsce został wezwany zespół pogotowia. Nasze działania polegały na dogaszeniu pożaru, a także oddymieniu pomieszczeń.
⚠️ALARM – 31.12.2022, godz. 02:06
➡️ Pożar w restauracji
🌐 Miejsce: Lubiewice
👩‍🚒 Na miejscu: 2xGBA OSP Bysław, GCBA JRG Tuchola, GBA i GCBA OSP Lubiewo, ZRM, policja
✅ 110 / 2022