Drużyna MDP na zawodach w Świekatowie

W sobotni poranek 8 czerwca drużyna MDP Bysław wyruszyła na swoje pierwsze zawody sportowo-pożarnicze według regulaminu CTIF (pierwszy w tym składzie). Nasza młodzież startowała w kategorii drużyn chłopięcych, mimo że 75% drużyny stanowią dziewczyny :). Ostatecznie młoda drużyna zajęła w  swojej kategorii 5 miejsce na 7 startujących. To dobry wynik zważywszy młody wiek zawodników (średnia wieku 12 lat). Zawody były doskonałym treningiem oraz możliwością zobaczenia jak wygląda rywalizacja w tej konkurencji. Przed wrześniowymi zawodami w Bydgoszczy jeszcze sporo pracy przed nami.

Wyniki w kategorii chłopcy:

  1. MDP Świekatowo
  2. MDP Wola Wapowska
  3. MDP Sitno
  4. MDP Tele-fonika Kable
  5. MDP Bysław
  6. MDP Wielkie Stwolno
  7. MDP Osie

Wyniki w kategorii dziewczęta:

  1. MDP Wola Wapowska
  2. MDP SP 12 Bydgoszcz
  3. MDP Steklin