Drużyna MDP na zawodach w Świekatowie…

Drużyna MDP Bysław w dniu 3 czerwca 2017 ropku uczestniczyła w VI Otwartych Zawodach MDP według Regulaminu CTIF o Puchar Wójta Gminy w Świekatowie. W zmaganiach uczestniczyło 17 drużyn (10 męskich i 7 dziewczęcych) z ośmiu powiatów dwóch województw (Kujawsko-Pomorskiego i Wielkopolskiego). Zawody składały się z dwóch konkurencji tzn. sztafety i ćwiczenia bojowego. Niestaty nasza drużyna zajęła miejsce poza podium plasując się na 10 miejscu. Należy wspomnieć, że większość drużyny to dziewczyny, a startowaliśmy w kategorii drużyn męskich. Był to niezły trening przed wrześniowymi zawodami wojewódzkimi. 

W zawodach startowała również drużyna z MDP Głuchów (w lipcu będą reprezentować Polskę w zawodach rangi światowej w Austrii broniąc pucharu).

Fotorelacja z zawodów:

https://goo.gl/photos/PAmE3ijsHjjQEicu8