Krzysztof Glazik siódmy w XIV Mistrzostwach Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS® 2017…

15 lipca w ostródzkim amfiteatrze odbyły się XIV Mistrzostwa Polski STIHL TIMBERSPORTS® 2017 Strażaków Ochotników w sportowym cięciu i rąbaniu drewna. Przed żywiołowo reagującą publicznością (około 1500 widzów) walczyło 12 najlepszych zawodników w kraju, którzy są strażakami ochtnikami, a dodatkowo specjalizują się w cięciu i rąbaniu drewna na czas. Podczas zawodów w Ostródzie zawodnicy mierzyli się w następujących konkurencjach: Underhand Chop (siekiera), Stock Saw (pilarka), Standing Block Chop (siekiera), Single Buck (piła ręczna), Springboard (siekiera) oraz Hot Saw. Zawody wygrał Arkadiusz Drozdek z Zielonej Góry.

Naszą straż reprezentował druh Krzysztof Glazik, któremu udało się wywalczyć siódmą lokatę, a sam zawodnik ustanowił kilka swoich życiowych rekordów. Krzysiowi SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Obszerniejsza relacja z tych zawodów już wkrótce….

zdjęcia pochodzą z profilu FB: Strażak @magazyn.strazak