LION’S TROPHY DLA STRAŻAKA Z BYSŁAWIA…

Tym razem fascynujące zawody  rozegrano w podpoznańskim Tarnowie Podgórnym. Zawody zostały rozegrane podczas cyklicznej imprezy BIEGU LWA. Firma Stihl stanęła na wysokości zadania i przygotowała niezwykłe widowisko. Na deskach przygotowanej sceny w szranki stanęło dwunastu najlepszych strażaków ochotników z Polski. Formuła TROPHY różni się od zawodów indywidualnych tym, iż każdy z zawodników startuje pod rząd w czterech konkurencjach: Stihl Stock Saw, Underhand Chop, Single Buck, Standing Block Chop. W pierwszych tego typu zawodach nasz reprezentant Krzysztof Glazik uplasował się na 10 miejscu. Przy okazji należy nadmienić, iż Krzysztof Glazik uzyskał kwalifikacje i wystąpi podczas XIV finału Mistrzostw Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS® SERIES w Ostródzie w dniu 15 lipca. 

 

Zawodnika w przygotowaniu do zawodów wspierają:

  • Gmina Lubiewo
  • ZPUH JK Miłosz Kiedrowski
  • Nadleśnictwo Zamrzenica
  • Nadleśnictwo Woziwoda
  • Autoryzowany serwis STIHL Maciej Biernat Tuchola
  • Zakład Usług Przeciwpożarowych MARSZAŁEK
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DREW – TOM Tomasz Jaśtak