Narada kapelmistrzów w Bysławiu…

W sobotę 25 marca 2017 roku w świetlicy OSP Bysław odbyła się coroczna narada kapelmistrzów oraz opiekunów orkiestr dętych OSP województwa kujawsko-pomorskiego. W tym roku nasza orkiestra miała przyjemność wystąpić w roli gospodarza tego spotkania. Zagraliśmy krótki koncert w lekkim stresie, ponieważ słuchało nas ok. 30 kapelmistrzów z województwa. Po wystąpieniach gości – m.in. V-ce Prezesa ZOW ZOSP RP – dh Janusza Gerkie, Wójta Gminy Lubiewo – Michała Skałeckiego oraz dh Stanisława Kwaśnika opiekuna orkiestr dętych woj. kuj-pom. poruszono ważne dla orkiestr problemy: udział w festiwalach, koncertach i innych uroczystościach, a także finansowanie orkiestr dętych. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, a także pozwoliło na wymianę doświadczeń i kontaktów. Mamy nadzieję, że będziemy mogli razem z innymi orkiestrami uczestniczyć w muzycznej zabawie, jaką jest udział w licznych festiwalach i koncertach.

Pozdrawiamy wszystkie orkiestry i do zobaczenia.

więcej zdjęć znajdziecie na profilu FB orkiestry TUTAJ