Nowy sprzęt dla OSP Bysław z zakupów RPO.

Dnia 17.09.2015 w hali sportowej w Boniewie uroczyście przekazano sprzęt ratowniczy jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z naszego województwa. Do strażaków trafiły aparaty ochrony dróg oddechowych, motopompy, drabiny ratownicze. Zakup sprzętu sfinansował samorząd województwa ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego.
W uroczystości przekazania sprzętu udział wzięli m.in. druhowie Zdzisław Dąbrowski, prezes zarządu oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP, Tomasz Leszczyński, komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, wiceprezesi zarządu oddziału wojewódzkiego, druhowie, prezesi i naczelnicy jednostek OSP oraz poseł Zbigniew Sosnowski, radni wojewódzcy Stanisław Pawlak i Jacek Kuźniewicz, wicestarosta Stanisław Budzyński, wójt naszej gminy Marek Klimkiewicz oraz wójtowie i burmistrzowie okolicznych gmin.

Do naszej jednostki trafiła drabina ratownicza D 10 W, oraz dwa aparaty ODO.

Więcej zdjęć i informacji:

http://www.kujawsko-pomorskie.pl/biuro-prasowe-kontakt/informacje-prasowe-menutematyczne-126/28225-dla-strazakow-ochotnikow

http://promocjewloclawskie.pl/boniewo/strazacy-ochotnicy-otrzymali-sprzet-w-boniewie