6 grudnia serdecznie zapraszamy na spotkanie: ,,Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie edukacyjno –  informacyjne pn. ,,Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, które odbędzie się w dniu 6 grudnia 2019 roku o godzinie 15:00 na Tucholskim Rynku (Plac Wolności).

Przedsięwzięcie organizowane przez Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Tucholi, przeprowadzone będzie w związku z trwającym sezonem grzewczym oraz prowadzonymi w tym zakresie kampaniami społeczno – edukacyjnymi.

Celem spotkania będzie podniesienie poziomu wiedzy na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożaru w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych, zagrożeń związanych z emisją tlenku węgla, zapewnienia właściwej ewakuacji oraz sposobów powiadamiania służb ratowniczych.

Wydarzenie kierowane jest do mieszkańców powiatu tucholskiego.

Więcej szczegółów na stronie: www.straz.tuchola.pl