Strażacka młodzież w Warszawie…

Z inicjatywy prezesa Zarządu Gminnego OSP w Lubiewie – druha Tadeusza Juraszewskiego zorganizowany został wyjazd członków młodzieżowych drużyn pożarniczych z Bysławia, Bysławka i Lubiewa do Warszawy. W dniu 15 lutego przed godziną 6:00 wyruszyliśmy do stolicy. Głównym celem naszej wycieczki była międzynarodowa wystawa klocków LEGO pt. „Inwazja gigantów”. Dodatkowymi punktami wyjazdu było zwiedzanie części naszej stolicy oraz integracja grup. W Warszawie udało nam się przejechać metrem, zobaczyć Stadion Narodowy, Pałac Kultury i Nauki, Pałac Prezydencki, Plac Piłsudskiego oraz Grób nieznanego Żołnierza, Zamek Królewski oraz starówkę. Dodatkowo zwiedziliśmy wystawę minerałów i skamielin „Odkryj tajemnice prehistorii”.

Do domu wróciliśmy ok. godziny 21:30.

Opiekunami wyjazdu byli: dh Krystian Puczyński  i dh Stefan Ochendal.

Oto fotorelacja z wyjazdu:

Połączone grupy MDP Bysław, Bysławek i Lubiewo zwiedzały Warszawę i wystawę LEGO…

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Bysławiu Sobota, 17 lutego 2018