ALARM! – 01.12.2018 – Kolizja aut na ul. Głównej w Bysławiu…

O godz. 23:05 udaliśmy się jednym zastępem do kolizji dwóch aut na ul. Głównej w Bysławiu. Na miejscu zastaliśmy na asfalcie mnóstwo kawałków karoserii samochodu, potłuczone reflektory, zderzak, a także uszkodzony płot jednej z posesji. Na miejscu obecny był jeden z uczestników zdarzenia, któremu na szczęście nic się nie stało. Drugi uczestnik zdarzenia, według świadków, uciekł uszkodzonym autem w kierunku Świecia. Dowódca powiadomił o tej sytuacji policję, a ratownikom nakazał zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz neutralizację plam oleju. Do przyjazdu policji droga była całkowicie zamknięta. Po oględzinach policjantów przystąpiliśmy do usunięcia przedmiotów z drogi. W międzyczasie policja odnalazła drugi porzucony i rozbity samochód marki BMW w rowie ok. 1,5 km za Bysławiem. Po uprzątnięciu udaliśmy się w miejsce wskazane przez policję w celu zabezpieczenia pojazdu poprzez odcięcie przewodów od akumulatora. Jak się dowiedzieliśmy policji udało się odnaleźć kierowcę drugiego pojazdu. Działania zakończyliśmy po północy.

nr zdarzenia: 71/2018