ALARM – 18.11.2021 – Zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego (hybrydy)

W nocy z środy na czwartek zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego (hybrydy). Informacja trafiła do dyżurnego SK w Tucholi w formie automatycznego alarmowania z systemu samochodu.
Po przybyciu na miejsce zastaliśmy auto pomiędzy drzewami oraz dwóch poszkodowanych (kierowca i pasażer), którzy skarżyli się na drobne bóle. Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i samochód, a poszkodowani zostali przekazani zespołom ZRM.
🚨 ⚠️ ALARM – 18.11.2021, godz. 0:25 ⚠️🚨
➡️ Zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego (hybrydy)
🌐 Miejsce: droga DW 240 (kilkaset metrów przed przejazdem kolejowym w Błądzimiu)
👩‍🚒 Na miejscu: GBA i SLRt OSP Bysław, GBA JRG Tuchola, 2xZRM, policja
✅ 65 / 2021