III i VI miejsce w zawodach sportowo-pożarniczych…

W upalny sobotni poranek dnia 2 czerwca o godz. 9:00 na boisku w Lubiewie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze. W zawodach składających z trzech etapów (sztafety, bojówki oraz musztry) wystartowało 9 drużyn w kategorii „męskiej” oraz 3 drużyny kobiece w kategorii „żeńskiej”. W wyniku sportowej rywalizacji w grupie męskiej zwyciężyła drużyna OSP Klonowo (trzeci raz z rzędu) przed OSP Trutnowo i OSP Lubiewo. Nasza jednostka sklasyfikowana została na 6 miejscu.

W grupie kobiet nasza drużyna zajęła III miejsce, a zwyciężyła drużyna OSP Minikowo przed OSP Sucha.

W tym roku trzeba zaznaczyć, że było o co walczyć. Główne nagrody za poszczególne miejsca  wynosiły kolejno: 1500 zł za I miejsce, 1000 zł za II miejsce oraz 500 zł za III miejsce.

Drużyny OSP Klonowo i OSP Trutnowo będą reprezentować naszą gminę na szczeblu powiatowym w grupie „męskiej”, a wszystkie trzy drużyny kobiece w grupie „żeńskiej”.

Zdjęcia z zawodów:

Sobota 02.06.2018. Boisko w LubiewieZdjęcia: OSP Bysław, OSP Sucha, OSP Klonowo

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Bysławiu Niedziela, 3 czerwca 2018