Tradycyjne spotkanie sylwestrowe z naszymi seniorami…

W sylwestra 31 grudnia 2019 roku punktualnie  o godz. 14:00 w remizie stawili się licznie nasi członkowie-seniorzy na coroczne „Spotkanie z seniorami Zarządu OSP Bysław. Prezes Paweł Urban przywitał zacnych gości w murach remizy i przedstawił co się w tym 2019 roku zmieniło w naszej jednostce. Weterani mogli zobaczyć nasz nowy nabytek (SLRt VW Crafter), zakupiony w tym roku nowy sprzęt (m.in. Kamera termowizyjna), zobaczyć odnowione mury naszej remizy, a także posłuchać o najważniejszych akcjach, w których brali udział ratownicy z JOTu.

Następnie wszyscy udali się na uroczysty obiad do Karczmy Borowiackiej, który rozpoczął się uroczystym toastem i życzeniami  skierowanymi do seniorów przez prezesa Pawła. Podczas obiadu i późniejszego deseru starsi druhowie żywo dyskutowali o akcjach, w których brali udział, opowiadali ciekawe anegdoty i ciekawostki z historii naszej jednostki. Temu wszystkiemu z zainteresowaniem przysłuchiwała się młodsza część zarządu. Nie zabrakło też wspomnień o druhach, którzy odeszli na „wieczną służbę” i o ich wkładzie w rozwój naszej jednostki.

Wszystkim obecnym na spotkaniu weteranom, jeszcze raz pragniemy życzyć: zdrowia,pogody ducha i samych radostych przeżyć w nadchodzącym 2020 roku.