ALARM! – 30.08.2018 – Nocne dachowanie samochodu na trasie Szumiąca-Bysławek…

W nocy o godz. 22:45 dostaliśmy zgłoszenie od dyżurnego SK KP PSP w Tucholi o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego na trasie Szumiaca-Bysławek. Po dotarciu na miejsce zastaliśmy auto na dachu i jedną osobę poszkodowaną (kierowcę). Osoba znajdowała się poza autem, była w szoku i skarżyła się na ból głowy oraz ręki. Udzieliliśmy jej wstępnej pierwszej pomocy, a w miedzy czasie zabezpieczaliśmy samochód i pole działania. Po przybyciu karetki osoba została przekazana ratownikom medycznym. Dalsze nasze działania polegały na usunięciu pojazdu z drogi poprzez jego odwrócenie na koła i zepchnięcie na pobocze. Do remizy wróciliśmy po północy.

Na miejscu działały: GBARt OSP Bysław, GBARt JRG Tuchola, ZRM i policja

zdarzenie nr: 54/2018